Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Blog
Blýskněte se dárkovým balením s vlastním motivem
30.03.2020
Blýskněte se dárkovým balením s vlastním motivem
Darujte víno jako dárek od srdce. Zabalte to nejlahodnější víno do dárkového balení s vlastním motivem a udělejte radost svým blízkým či kolegům z prá... číst celé
Správná teplota vína pro podávání
23.03.2020
Správná teplota vína pro podávání
Révová vína potřebují určitou teplotu, aby dokonale vynikly jejich vlastnosti ve vůni i chuti. Poučka, že bílá vína podáváme chlazená, neplatí pro vše... číst celé
Jak otevřít víno bez vývrtky? Botou.
23.03.2020
Jak otevřít víno bez vývrtky? Botou.
Každý z nás se s tím jistě setkal, potřebujete otevřít lahev vína a nemáte vývrtku. číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Články

Články

Nejnovější články

30.03.2020
Darujte víno jako dárek od srdce. Zabalte to nejlahodnější víno do dárkového balení s vlastním motivem a udělejte radost svým blízkým či kolegům z práce. Přejete si gravírovat, nebo potisknout?
23.03.2020
Révová vína potřebují určitou teplotu, aby dokonale vynikly jejich vlastnosti ve vůni i chuti. Poučka, že bílá vína podáváme chlazená, neplatí pro všechny druhy stejně.
23.03.2020
Každý z nás se s tím jistě setkal, potřebujete otevřít lahev vína a nemáte vývrtku.
23.03.2020
Víno podané obřadně dvojnásob chutná. Objednáním láhve vína se předpokládá, že s vínem bude podána i výjimečná obsluha. Při otevírání láhve a nalévání vína obvykle ustane hovor. Všichni u stolu jsou v očekávání příjemných požitků.
23.03.2020
Zátku vytahujeme zvolna, rychlým vytažením prudce vnikne do láhve vzduch a tvoří vzduchové bublinky, které vypadají jako kvašení. Po vytažení zátky i ústí hrdla otřeme, nejlépe papírovým ubrouskem. Je vhodné přičichnout k vytažené zátce. Má-li zdravou vůni, je vše v pořádku.
16.03.2020
Wine institute vydal zajímavou statistiku roční konzumace vína na osobu jednotlivých států. To, že největšími konzumenty piva na jednu osobu (včetně kojenců) jsou Češi, je všeobecně známo, ale víte, který národ vypije nejvíce vína?
Článků na stránku 102030